Advertisement

Category: Lajme

Sot ran sirenat ne suedi

Mos u shqetësoni nëse dëgjuat një sirenë të zgjatur dhe shurdhuese të hënën pasdite në Suedi. Kjo eshte thjesht ‘Hoarse Fredrik’ – dhe është thjesht një provë. Sistemi i sirenës testohet perkatesisht në zonat e...

Read More
Loading